GuruHealthInfo.com

Жена падна от 48 кг на зелен чай

Видео: Как Отслабнах от 63 до 45 кг (моята история)

Жител на Великобритания Саманта Reese (Саманта Rees) успя да се изплъзне 106 паунда (48 кг) на наднорменото тегло е малко повече от година, пиене на 9 чаши зелен чай дневно.

Саманта, майка на две деца, които не участват в спортове, казва, че само тайната на успеха й е зелени храни чай и лимит киселини.

Жената решила да направи усилие, след като през лятото на миналата година е на кантара и видях невероятен растеж със своите 250 паунда (почти 113 кг).

Приятелката й предложи да се опита зелен чай за отслабване, както и Саманта, който е в отчаяние в ужасно му физическо състояние, реши да се опре на този продукт, докато не видите поне някои резултати.



Издание на The Sun съобщава, по думите на Саманта: "Започнах да се пие 4 чаши зелен чай дневно за първия месец, и веднага се отбележи разликата. Аз загубих повече от 6 килограма мазнина и се чувствах добре. "

След шумния успех на първите жени за увеличаване на дневната норма от зелен чай до 9 чаши. Въпреки това, изданието не уточнява какво и в какви количества са видели Саманта, преди да преминете към зелен чай.

"Разбира се, аз се хранят правилно, като се избягват мазните храни и ограничите приема на чай с мляко, но ми метаболизъм очевидно ускорено," - казва жената, която през август 2015 г. тежи 133 паунда. Тя е тази цифра и беше първоначалното си предназначение.

Един от експертите, интервюирани от медицинския онлайн списание WedMD, коментира Саманта постижение, както следва: "Самият Зеленият чай не е някаква магическа напитка за отслабване, но това е един добър заместител на захарта, съдържащи напитки. Ако пиете дневно 1-2 чаши зелен чай вместо кена, в рамките само на една години, ще получите по-малко 50 000 ккал енергия. "
Споделяне в социалните мрежи:

сроден

© 2011—2022 GuruHealthInfo.com